top of page

- Arzu Lens Hakkında -

016A0538.JPG
Arzu Lens Optik 

Türkiye'de optik ve lens sektörünün önde gelen firmalarından birisiyiz. Bünyemizde bulunan Hypnose Lens ve FX Eyes Lens markalarıyla dünyanın en iyi ve konforlu lenslerini tüketicilerimizle buluşturmaktan gurur duyuyoruz. Son yıllarda değişen talep ve trendlere uyumlu olarak renksiz, ayrıca renkli Aylık ve Yıllık kullanım opsiyonları gibi farklı seçeneklerle müşterilerimize bambaşka deneyimler yaşamasına yardımcı oluyoruz.

Optik sektöründe önem verdiğimiz kriterler, göz ve insan sağlığını asla riske atmamak, kaliteli ürünleri ekonomik fiyatlarla müşterilerimize ulaştırmak.  

 

Tüm ürünlerimizin ar-ge süreci tamamen kendi ekibimizce yapılmaktadır. Moda trendleri göz önünde bulundurularak benzersiz bir ürün oluşturduktan sonra testler yapılmaktadır. Tüm süreç sonucunda üretimi yapılıp satışa çıkarılmaktadır.

Tüm ürünlerimizin steril testleri yapılmış olup bağımsız kuruluşlarca sertifikalandırılmıştır. Ayrıca Türk standartları Enstitüsü, Tareks ve Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumuna ait (TİTCK) Ürün Takio Sistemine (UTS) kayıtlı ürünlerimizle bağlı çalışmaktayız, tüm ürünlerimizin CE sertifikası mevcuttur. 

Ürünlerimizin kullanımı konforlu ve rahattır, güvenle satın alabilirsiniz.

Bizimle her konuda iletişime geçebilirsiniz, uzman ekibimiz sizlere faydalı olmak için elinden geleni en hızlı şekilde yapacaktır.

bottom of page